Vyhledávání


Kontakt

Autoškola-Kozelský Ivo
Československé armády 877/20, 710 00 Slezská Ostrava

Československé armády 877/20, 710 00 Slezská Ostrava

+420.777340697

E-mail: kozelskyivo@seznam.cz

POZOR SLEVA !!!

  ...hledej v ceníku....

Jak probíhá výuka

 

 

Výuka probíhá v rozsahu stanoveném zákonem o autoškolách. Je předepsaný minimální počet hodin teorie a výcviku (v mé autoškole je významně navýšen, proto je i cena vcviku oproti jiným autoškolám vyšší.). Teorie se vyučuje na učebně a po jejím zvládnutí lze přejít na výcvik ve vozidle. Každý absolvent má individuální studijní plán a věnuji se mu individuálně. Hodina trvá minimálně 45 min.Počet hodin výuky teorie a výcviku je navýšen o cca 15 % oproti zákonu, což významně zvýšuje úspěšnost žáka u závěrečných zkoušek . Případné opravné zkoušky žák autoškole nehradí.Pokud se žák sám rozhodne z důvodu nejistoty v řízení o dalším navýšení počtu hodin před zkouškou, je toto zpoplatněno dle ujetých km  tak , že žák zaplatí za každý ujetý km 8 koruny (v případě výuky couvání nebo jízdy v centru Osravy  je sazba 350 Kč za vyučovací hodinu. Dalším individuálním požadavkům žáka se snažím vyhovět dle domluvy.