Vyhledávání


Kontakt

Autoškola-Kozelský Ivo
Československé armády 877/20, 710 00 Slezská Ostrava

Československé armády 877/20, 710 00 Slezská Ostrava

+420.777340697

E-mail: kozelskyivo@seznam.cz

POZOR SLEVA !!!

  ...hledej v ceníku....

Školení řidičů

  

Školení řidičů referentských vozidel

 Řidiči referenti jsou zaměstnanci, kteří řídí motorové vozidlo a to firemní nebo soukromé pro firemní účely. Školení provedeme buď v naší školící místnosti nebo přímo u vás na firmě. 

 

Kondiční jízdy

  Tento výcvik je určen pro držitele řidičského oprávnění, kteří mají zájem o zdokonalení řidičských dovedností. pro zájemce, kteří neřídili delší dobu a mají zájem si vyzkoušet samostatné řízení, případně si vyzkoušet řízení na určité trase ( do zaměstnání, na chatu apod.) Rovněž výhodné pro ženy, které jejich manželé podceňují a které již na tomto základě ztratily sebedůvěru ve své řidičské dovednosti. Cena je 550,- Kč/hod.
 
 Zájemci o tento druh výcviku si mohou vybrat při řízení :ZA)

A) stanovit trasu výcviku 

B) stanovit počet hodin výcviku

C) nácvik speciálních dovedností

 

Vyšší škola řidičů

 

Tato výuka je zejména požadována zahraničními firmami pro své řidiče managery a řidiče referenty, kteří mají větší počet najetých kilometrů.
Účelem této výuky je snížení počtu nehod a úspora nákladů při provozu vozidla (nižší spotřeba pohonných hmot až o 20%) včetně nákladů na jeho opravy. Úspora na pohonných hmotách může po absolvování výcviku dosahovat až několik tisíc korun měsíčně.
Jedná se jak o teoretickou výuku, tak praktický výcvik řízení ve složitějších situacích. Zejména nácvik brzdění z vyšší rychlosti a chování řidiče při smyku, předejití smyku v přirozeném terénu. Zároveň sem také patří i výcvik ekonomické jízdy.

 

Dárkové poukazy

 

Rozhodnete-li se obdarovat své blízké tímto neobvyklým dárkem, ihned nás kontaktujte. Dárkový certifikát si můžete u nás vyzvednout osobně za hotovostní platbu nebo Vám jej můžeme poslat poštou na dobírku.