Vyhledávání


Kontakt

Autoškola-Kozelský Ivo
Československé armády 877/20, 710 00 Slezská Ostrava

Československé armády 877/20, 710 00 Slezská Ostrava

+420.777340697

E-mail: kozelskyivo@seznam.cz

POZOR SLEVA !!!

  ...hledej v ceníku....

Výcvik řidičů

  AM

Skupina AM    - opravňuje k řízení mopedů a malých motocyklů s maximální konstrukční rychlostí 45 km/h. Věková hranice 15 let.  Ceník

 

   A1

Skupina A1  - opravňuje k řízení lehkých motocyklů o objemu válců nepřesahujícím 125 ccm a o výkonu nejvýše 11 kW. Věková hranice 16 let. 
                          Ceník

 

  B

Skupina B - opravňuje k řízení 
                        a) motorových vozidel, s výjimkou vozidel výše uvedených (pod AM, A1, A), jejichž maximální přípustná hmotnost nepřevyšuje 3500 kg a s nejvýše 8 místy k sezení , kromě místa řidiče, k tomuto motorovému vozidlu smí být připojeno přípojné vozidlo o maximální přípustné hmotnosti nepřevyšující 750 kg.
                        b) traktorů a pracovních strojů samojízdných, jejichž maximální přípustná hmotnost nepřevyšuje 3500 kg 
                        c) jízdních souprav složených z motorového vozidla podle písm. a) nebo b) a přípojného vozidla, pokud maximální přípustná hmotnost soupravy nepřevyšuje 3500 kg a maximální přípustná hmotnost přípojného vozidla nepřevyšuje pohotovostní hmotnost motorového vozidla.
                        Věková hranice 18 let.  Ceník